Kalem Standı

Pleksi, şeffaf, renkli ve renksiz görünümü ile bulunduğu ortama kolaylıkla uyum sağlar. Gayet hafif bir yapısı vardır ve kolaylıkla taşınabilir ve üzerinde işlem yapılabilir. Genelde toplumumuzda plastik cam olarak adlandırılır ve gayet estetik, kullanışlı ve çok dikkat çeken bir maddedir. Kalem standlarının sergilenmesinde son derece önemlidir. Ürünlerinizi sergilemek için birebirdir.

Pleksi;

Cama nazaran 6 kattan fazla daha dayanıklıdır.
Kesici değildir, kırıldığında insana zarar vermez
Güneşe karşı dayanklı bir yapısı vardır.
Kimyevi maddelere dayanıklıdır, zarar görmez.

Kalem standı dükkanlarınızda kalemleri teşhir etmek için kullanabileceğiniz ufak kalem sergileme araçlarıdır. İnsanlarımız alacakları bir şeyin her zaman göz önünde olmasını ister ve alacağı şeye dokunmak ister. Bu kalem standları tam olarak kırtasiyelerde, marketlerde kırtasiye bölümünde sergilemek için bire birdir.

Kalem standıkalemlerinizi düzenli bir şekilde alıcıya sunar ve onun gözüne hitap etmesini sağlar. Müşteriler için bir şeyin göze hitap etmesi çok önemlidir. Müşterilerin göz zevkine dokunan kalemler illaki onun ilgisini çekecektir ve kalem ihtiyacı olmasa bile kalem standındaki kalemlere dokunup bakmak isteyecektir. Kalem stantlarının parlak yapısı ürünün dikkat çekmesini sağlayacak ve ürünün alınmasını sağlayacaktır.

Ürün camdan çok daha dayanıklı olan, özel bir malzeme olan pleksi malzeme ile yapılır ve bu ürünle yapılan standlar diğer plastik ve cam stantlara nazaran çok daha dayanıklı olur. Ürün kesinlikle cam gibi kesici bir şekil almaz ve insan sağlığına zararlı maddeler içermez. İstenilen boyutlarda üretim gerçekleştirilebilir ve ayrıca pleksi malzeme ile yapılan kalem standlarının temizliği de gayet kolaydır.

kalem standı 1     kalem standı 2

kalem standı 3    kalem standı 4

Kaynak: Pleksi Stand

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s